Нуковиці ТНТУ взяли участь у воркшопі, який був організований Міланською політехнікою на базі центру MADE 4,0

23 - 24 травня координаторка міжнародного проєкту Smile, «Smart Manufacturing Innovation, Learning-labs and Entrepreneurship», (ЕІT, RM), д.т.н., професорка Тетяна Вітенько та представниця робочої групи д.е.н., професорка Наталія Марненко взяли участь у воркшопі, який був організований Міланською політехнікою на базі центру MADE 4,0 (центр компетенції, який моделює інноваційне виробництво, сприяє поширенню практик, навчанню та трансферу технологій Індустрії 4.0.)

Під час робочих зустрічей обговорювали та презентували плани управління трансфером результатів проєкту Smile. Робота в групах була спрямована на розробку стратегій використання та стійкості результатів проєкту.

На воркшопі, присвяченому розробці дорожніх карт для планів трансферу, учасники обмінялися ідеями та напрацюваннями, що сприятиме ефективному використанню отриманих результатів проєкту.

Окрему увагу приділили підготовці до фінальної конференції, яка відбудеться на базі Гамбурзького технологічного університету. Також обговорили результати та стан виконання робочих пакетів, звітів і ключових показників (KPIs), що дало змогу узгодити поточний стан проєкту та визначити необхідні кроки для досягнення цілей. Очікується подальша плідна співпраця та успішна реалізація всіх поставлених завдань.