Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя відзначив 64-річчя від дня заснування

У день народження провідного технічного закладу вищої освіти країни святкували й День науки. Студентів і колектив Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя привітали заступник голови Тернопільської обласної військової адміністрації Віктор Устенко, очільник міста Сергій Надал, депутат Верховної Ради України та випускник університету Володимир Гевко, директор Департаменту освіти і науки обласної військової адміністрації Ольга Хома, духовний капелан університету отець Ярослав Шевчук та ректор університету Микола Митник.

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, як провідний технічний заклад вищої освіти країни, має досягнення в минулому і сьогоденні, здійснює значний вплив на розвиток стратегічних галузей економіки нашої держави. Університет посідає гідне місце серед вищих шкіл нашої держави. Сьогодні вкотре мені приємно відзначити високий професіоналізм, інноваційні підходи та самовіддану працю вчених і викладачів вашого вишу. Висловлюю глибоку подяку і шану всьому колективу університету й зичу успіхів у плеканні молодої надії нашої держави, — сказав Віктор Устенко.

Цього дня викладачі й студенти отримали почесні грамоти та нагороди за сумлінну працю та здобутки на науковій ниві.

Вітаю з 64-ою річницею створення Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя. За цей час університет став гордістю нашого міста та одним із кращих університетів України, який відомий далеко за її межами. Особливо приємно відзначити, що навіть під час війни університет продовжує навчати та виховувати кращих фахівців та патріотів України, які стоять на захисті рідної землі, — наголосив міський голова Сергій Надал. – Пантелеймон Куліш колись написав: «Нехай ніколи не гасне світло науки». Я впевнений, що завдяки невтомній праці та відданості колективу університету, світло науки не згасне навіть у найскладніші часи. Бажаю Тернопільському національному технічному університету подальшого розвитку та процвітання. Нехай цей осередок науки й надалі виховує нові покоління справжніх професіоналів, і усім нам бажаю якомога швидшої Перемоги та миру!, — у вітальному слові повідомив Сергій Надал.

З нагоди свята гостям представили експозицію наукових і науково-методичних розробок працівників навчального закладу.

Висловлюю подяку і шану колективу університету. Зичу успіхів та здійснення мрій! Нехай натхнення і жага творчого пошуку будуть вашими вірними супутниками, життя — багатогранним і плідним, шлях до професійного зростання — успішним!, — наголосила Ольга Хома. — Переконливих вам здобутків в ім’я українського народу і нашої спільної Перемоги!

Сьогодні наш Університет є провідним науково-освітнім закладом, який постійно розвивається, втілює новітні технології навчання, налагоджує багатогранні міжнародні зв’язки та випустив цілу плеяду достойних, високоінтелектуальних студентів, аспірантів, молодих науковців, якими пишається не тільки Університет, але і вся Україна, — сказав у вітальному слові ректор вишу Микола Митник.

Також в рамках урочистостей відбулося відкриття барельєфа члену-кореспонденту Національної академії наук України, доктору технічних наук, професору Петру Яснію, який був багаторічним ректором університету.