Започатковано співпрацю з Південно-Західним міжрегіональним управлінням Державної служби з питань праці

31 травня відбулась робоча зустріч ректора Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Миколи Митника та начальника Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Богдана Сагайдака, в рамках якої сторони обговорили питання взаємодії між установами та підписали Меморандум про співпрацю.

Даний документ має на меті поєднання зусиль та втілення ефективних форм співпраці сторін з розширення і поглиблення змісту спільної освітньої, наукової, практичної діяльності з реалізації державної політики у сфері праці, трудових відносин, зайнятості населення, а також з питань охорони та гігієни праці.

До обговорення долучилися перший заступник начальника Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Святослав Ороновський, начальник управління інспекційної діяльності у Тернопільській області Тетяна Піхурська та головний державний інспектор відділу з питань праці північно-східного напрямку управління інспекційної діяльності у Тернопільській області Надія Береза.

У заході взяли участь представники кафедри бухгалтерського обліку та аудиту — завідувач, доктор економічних наук, професор Сергій Співак і заступниця завідувача кафедри, кандидат економічних наук, доцент Тетяна Королюк.

Партнерство Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці та Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя відкриє нові можливості для молоді та буде результативним. Адже у тісній співпраці, об’єднуючи зусилля, формується успішне майбутнє нашої держави!