Запрошуємо до участі!

Інформаційний день у Поліському національному університеті

Поліський національний університет запрошує взяти участь у заході, організованому Національним контактним пунктом програми «Горизонт Європа» за Кластером 6: Продовольство, біоекономіка, природні ресурси, сільське господарство і навколишнє середовище.

Назва заходу «На шляху до Європейського дослідницького простору за Кластером 6: Продовольство, біоекономіка, природні ресурси, сільське господарство і навколишнє середовище. Об’єднуємо зусилля! (Інформаційний день)».

Формат зустрічі: змішаний.

Дата проведення: 30 жовтня 2024 року (середа) з 10.00 до 14.00, початок реєстрації о 9.30

Місце проведення: Поліський національний університет, м. Житомир, бульвар Старий, 7, корпус 4, освітній простір «Інформаційний центр Європейського Союзу в Житомирській області».

Інформація для онлайн-приєднання до зустрічі Google Meet: meet.google.com/zvn-urno-unu.

Отримати додаткову інформацію щодо заходу можна по телефону: +380686775995 або електронною поштою: viktorpazuch@gmail.com.