Науково-практична конференція
«Тиждень енергозбереження на Тернопільщині 2012»

16 - 17 жовтня 2012 року у приміщенні науково-технічної бібліотеки Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя проходила науково-практична конференція «Тиждень енергозбереження на Тернопільщині 2012».

Організатори:

• Тернопільська обласна державна адміністрація;
  • Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя;
  • Тернопільська міська рада;
  • Науковий парк «Інноваційно-інвестиційний кластер Тернопілля».

Учасниками конференції були наукові установи, підприємства, які виготовляють енергозберігаюче устаткування, представники органів влади, а саме:

• Тернопільський національний економічний університет;
  • Тернопільський національний педагогічний університет імені В.Гнатюка;
  • Тернопільський державний медичний університет імені І.Я.Горбачевського;
  • Завод газової апаратури «Альфа – Газпромкомплект» (м.Тернопіль);
  • Енергосервісна компанія ЕСКО «БІО-АЛЬТЕРНАТИВА» (м.Тернопіль);
  • ДНТП «ПРОМІНЬ» (м.Тернопіль);
  • ТОВ СВ «АЛЬТЕРА» (м. Львів);
  • ТОВ «РЕХАУ» (м.Львів);
  • ПАТ ТКБ «СТРІЛА» (м.Тернопіль);
  • ТОВ НВФ «ЕЛЕКТРОСВІТ» (м. Тернопіль);
  • Представники райдержадміністрацій області: Монастириської РДА, Підгаєцької РДА, Шумської РДА, Теребовлянської РДА, Тернопільської РДА;
  • Тернопільська обласна громадська організація «ГУРТОМ»;
  • Асоціація енергоефективності та енергозбереження міст України;
  • Громадська організація «Міжуніверситетська науково-дослідна лабораторія».

Під час конференції були обговорені перспективи розвитку м. Тернополя у частині впровадження енергоощадних технологій (доповідач: заст. міського голови м. Тернополя - Стемковський Владислав Володимирович), підведені підсумки роботи та плани на майбутнє Тернопільської ОДА (доповідач: заст. нач. відділу енергетики та енергозбереження – Михальський Микола Володимирович). Наукові розробки в області енергозбереження представили науковці вишів м. Тернополя. Змістовні доповіді про нові напрями та впровадження енергоощадних виробів розповіли представники фірм «РЕХАУ», «АЛЬТЕРА», «БІО-АЛЬТЕРНАТИВА». Представники фірми «РЕХАУ» передали кафедрі енергозбереження та енергетичного менеджменту ТНТУ на меценатській основі макети енергозберігаючих вікон та програмне забезпечення для розрахунку енергетичних характеристик енергозберігаючих вікон, а також для студентів кафедри прочитали лекцію по впровадженні нових технологій при проектуванні енергоощадних вікон та провели майстер-клас.