У ТНТУ представник МОН України Олег Шаров презентував напрями освітніх новацій в умовах війни

5 липня генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти МОН України Олег Шаров відвідав Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя.

В ТНТУ Олег Шаров зустрівся з академічною спільнотою університету та її очільником ректором Миколою Митником, а також ректорами закладів вищої освіти Тернопільської області, зокрема Богданом Буяком, ректором Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Михайлом Кордою, ректором Тернопільського національного медичного університету імені Івана Горбачевського, Віктором Островерховим, проректором з науково-педагогічної роботи Західноукраїнського національного університету, Віктором Ковальовим, ректором Донбаської державної машинобудівної академії (тимчасово переміщеної), Мироном Жибаком, ректором Бережанського агротехнічного інституту НУБІП України, Миколою Сиротюком, т.в.о. ректора Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка.

Зустріч була присвячена системно-структурній трансформації вищої освіти в умовах війни, повоєнного відновлення та євроатлантичної інтеграції.

На заході генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти МОН України Олег Шаров виступив з презентацію «Вища освіта 2024: реформи в умовах війни», де окреслив напрями освітніх новацій та визначив пріоритети вступної кампанії 2024 року.

Крім цього, Олег Шаров відзначив, що науково-педагогічна спільнота Пулюєвого вишу демонструє високу спроможність об’єднувати зусилля у реалізації наукових і волонтерських проєктів та допомозі Збройним силам України, наближаючи перемогу над російським агресором.

Під час візиту до ТНТУ представник МОН ознайомився з матеріально-технічною базою університету, оглянув навчальні та наукові лабораторії та спортивно-мистецький комплекс «Політехнік».

Того ж дня у ВСП «Тернопільський фаховий коледж» ТНТУ ім. І.Пулюя Олег Шаров провів засідання із директорами фахових коледжів Тернопільської області. У зустрічі взяли участь заступник голови Тернопільської обласної військової адміністрації Віктор Устенко та директор департаменту освіти і науки Тернопільської ОВА Ольга Хома. Під час зустрічі було розглянуто перспективи розвитку фахової передвищої освіти у 2024/25 навчальному році.