Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя вперше потрапив до міжнародного рейтингу QS World University Rankings: Europe 2025

Цьогоріч ТНТУ зайняв 601+ місце серед найкращих європейських університетів. У субрейтингу EUROPE 2025: EASTERN EUROPE наш університет посів почесне 103 місце.

QS World University Rankings є одним з найвпливіших глобальних рейтингів університетів, розроблений в 2004 році компанією Quacquarelli Symonds спільно з британським виданням Times Higher Education.

QS World University Rankings: Europe 2025 зорієнтовано лише на європейські університети.

Основними показниками рейтингу є:

• академічна репутація
  • цитованість наукових публікацій представників університету
  • кількість публікацій на одного викладача
  • співвідношення кількості викладачів і студентів
  • репутація серед роботодавців
  • відносна чисельність іноземних викладачів і студентів
  • результати працевлаштування
  • міжнародна дослідницька мережа
  • сталість

Найвищі показники ТНТУ показав у наступних позиціях:

• академічна репутація
  • репутація серед роботодавців
  • співвідношення кількості викладачів і студентів
  • кількість наукових публікацій на викладача

Вітаємо університетську спільноту з цим вагомим досягненням та бажаємо подальших успіхів і процвітання!

Детальніше ознайомитись із результатами рейтингу на сайті QS World University Rankings: Europe 2025