Вітаємо переможців ІІ етапу Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Матеріалознавство»

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 26.12.2023 р. № 1563 Харківський національний автомобільно-дорожній університет (ХНАДУ) затверджено базовим закладом вищої освіти з проведення Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Матеріалознавство» (далі – Конкурс).

Метою Конкурсу є інтеграція України в світовий освітній та науковий простір, розширення міжнародних зв’язків, підтримки талановитих студентів, формування творчого покоління науково активної молоді в галузі матеріалознавства.

На перший тур Конкурсу було подано 131 проєкт з українських та закордонних закладів вищої освіти, в тому числі 9 з Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

У першому турі II етапу Конкурсу відбулося подвійне сліпе рецензування наукових проєктів членами журі та їх обговорення на засіданні, що проходило 17 травня 2024 року. Визначено фіналістів (25% від загальної кількості учасників відповідно до рейтингу), які були запрошені до участі у другому турі II етапу Конкурсу.

12-13 червня 2024 р. проведено підсумкову науково-практичну онлайн-конференцію ІІ етапу Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Матеріалознавство».

За підсумками Конкурсу науковий проєкт студентки групи МП-21 Дарії ДАРМОРІС відзначено дипломом ІІІ ступеня (науковий керівник: к.т.н., доц., доцент кафедри інжинірингу машинобудівних технологій Сергій МАРИНЕНКО).

Щиро вітаємо талановиту студентку та її наукового керівника з вагомим досягненням!