У рамках виконання Меморандуму про співпрацю проведено робочу зустріч

12 липня Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя з робочим візитом відвідав віцепрезидент Асамблеї ділових кіл Віктор Вознюк.

Під час зустрічі з ректором Миколою Митником були обговорені важливі аспекти практичного розвитку співпраці в техніко-економічних галузях та конкретизувалася ідея щодо створення системи інноваційної програматики.

Окрім першого проректора Олега Ляшука, проректора з наукової роботи Павла Марущака до дискусії долучилися професор кафедри безпеки та правоохоронної діяльності Західноукраїнського національного університету Оксана Вівчар, а також, як консультант у галузі промислових, авторських та майнових відносин у якості незалежного консульт-експерта — президент Академії соціального управління, професор університету Богдан Андрушків.

В ході візиту гості ознайомилися з матеріально-технічною базою й музеєм університету та зробили запис у Книзі почесних гостей.