ТНТУ піднявся на 19 позицію в міжнародному рейтингу Webometrics

Національна дослідницька рада Іспанії опублікувала результати міжнародного рейтингу університетів світу Webometrics Ranking of World's Universities July 2024 (Edition 2024.2.0 beta). До рейтингу увійшло понад 32000 університетів світу. Україну в міжнародному рейтингу представляють 292 заклади вищої освіти.

Згідно з рейтингом, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя займає 3912 місце у світі та чільне 19 місце серед університетів України, піднявшись на ще одну позицію вище у порівнянні з минулим роком.

Для складання рейтингу Webometrics враховано такі параметри, як:

• «Impact» — видимість (кількість зовнішніх джерел, які містять зворотні посилання на веб-сторінки університетів);
  • «Openness» — прозорість (кількість наукових цитувань);
  • «Excellence» — якість (кількість статей дослідників, які входять до 10% найбільш цитованих у 27 дисциплінах за розрахунками Scimago).

Найбільш високо ТНТУ оцінено за показником «Openness», де оцінюється сума цитувань дослідників за даними Google Scholar.