Троє студентів університету отримуватимуть стипендії Президента України

Студентам-відмінникам Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя призначено академічні стипендії Президента України на I семестр 2024/2025 навчального року. Про це йдеться у наказі Міністерства освіти і науки України № 1136 від 14 серпня 2024 року «Про призначення академічних стипендій Президента України на І семестр 2024/2025 навчального року2023/2024 навчального року».

Стипендію Президента України у першому семестрі отримуватимуть:

• Орловська Анастасія Віталіївна — студентка факультету комп'ютерно-інформаційних систем та програмної інженерії;
  • Островський Олександр Тарасович — студент факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії;
  • Сеник Лариса Ярославівна — студентка факультету інженерії машин, споруд та технологій.

Щиро вітаємо студентів університету з високим визнанням їхніх освітніх і наукових досягнень! Бажаємо успішної реалізації усіх задумів та планів!

Ознайомитися з наказом Міністерства освіти і науки України № 1136 від 14 серпня 2024 року «Про призначення академічних стипендій Президента України на І семестр 2024/2025 навчального року2023/2024 навчального року» можна за посиланням.