СУМУЄМО...

Дубецький Іван Дмитрович
1945 – 2024

З глибоким сумом повідомляємо, що на 80 році життя зупинилось серце Дубецького Івана Дмитровича, старшого викладача кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин (1972-2020 рр).

Майже 50 років присвятив Іван Дмитрович викладацькій роботі в університеті. За час своєї діяльності проявив себе як енергійний, вправний організатор та мудрий наставник, виховав не одне покоління здібних машинобудівників. Він ніколи не рахувався з особистим часом, був відповідальним та вимогливим до себе і колег, завжди наполегливо йшов до виконання поставлених цілей та завдань.

Нехай добрий, світлий спомин про Івана Дмитровича збережеться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував. У нашій пам’яті він назавжди залишиться добрим другом, доброзичливим колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи.

Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині померлого.
Вічна і світла пам’ять!

Панахида відбудеться сьогодні, 30 серпня 2024 року, о 19.00 в Будинку печалі за адресою: м.Тернопіль, вул. Микулинецька, 27.
Похорон – завтра, 31 серпня 2024 року об 11.00.