«Шаную воїнів, біжу за Героїв України»: студенти ТНТУ вшанували пам'ять Героїв України

Студенти ТНТУ взяли участь у традиційному забігу на честь полеглих захисників «Шаную воїнів, біжу за героїв України».

До забігу пам'яті долучилися понад 600 учасників, де кожен мав закріплений на футболці номер з іменем свого Героя.

В такий спосіб наші студенти разом з іншими учасниками виявили свою подяку військовослужбовцям та їхнім сім’ям за внесок у збереження територіальної цілісності країни, щоб зберегти пам'ять про загиблих Героїв.

Патріотичний забіг, який вшановує воїнів, що загинули під час російсько-української війни, проводиться щороку наприкінці серпня і приурочений до Дня пам’яті захисників України.