Першокурсники ТНТУ офіційно стали студентами

2 вересня під час урочистостей з нагоди посвяти у студенти 1035 першокурсників отримали почесне звання «СТУДЕНТ ТНТУ».

Нових вершин і відкриттів, інтелектуального та особистісного росту побажав студентам ректор університету Микола Митник.

Щиросердечно привітали першокурсників почесні гості: народний депутат України Володимир Гевко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Владислав Стемковський, Заслужений працівник промисловості, тричі кавалер ордена за заслуги, член Наглядової ради ТНТУ Олег Караванський.

Першокурсники склали традиційну присягу, після чого пролунав студентський гімн GAUDEAMUS.

Благословив та освятив студентів духовний капелан університету отець Ярослав Шевчук.

Всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять захисників України, серед яких студенти та випускники університету.

Дзвінкоголосо і хвилююче звучала цього дня українська пісня: музична композиція «Юні хлопці соколята» у виконанні Бориса Шамчука, музична композиція "Моя, Україно" у виконанні Уляни Митник та пісенний дарунок "Українці" у виконанні Мар'яни Ляшук і танцювального дуету Марії Шегди та Вікторії Хоми.

Знайомство з факультетами, кафедрами та спеціальностями студенти продовжили під керівництвом деканів, завідувачів кафедр і кураторів у навчальних аудиторіях.

Тож, в добрий час, дорогі студенти! Миру! Здоров'я! Наснаги!

Слава Україні! Героям слава!