Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя втратив ще одного Героя

Захищаючи Україну від російських окупантів, загинув випускник Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Віктор Пасічник.

Віктор Пасічник родом із Саранчуківської громади. Вищу освіту здобув на факультеті інженерії машин, споруд та технологій у 2015 році за спеціальністю «Обладнання переробних і харчових виробництв».

Добровольцем пішов на фронт у 2014 році. Тоді Віктору Пасічнику був 21 рік. Брав участь в антитерористичній операції до 2016 року. За цей час був у боях біля Савур-Могили на Донеччині, населених пунктах Карлівка, Піски, Тоненьке, Водяне. Також разом із побратимами мали завдання підсилювати інші підрозділи в селищі Станиця Луганська.

Після повномасштабної війни Віктор Пасічник долучився до 67-ї окремої механізованої бригади Добровольчого українського корпусу "Правий сектор". У роті вогневої підтримки батальйону імені Тараса Бобанича виконував обов’язки кулеметника. Звільняв Київщину, Чернігівщину, зокрема воювали за Новий Биків — село, яке росіяни окупували в березні 2022 року. Потім брав участь у боях за Харківщину, а також воював у Серебрянському лісі на межі Донецької та Луганської областей.

Указом Президента України №148/2023 від 14 березня 2023 року Віктор Пасічник нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Військовослужбовець загинув 9 вересня 2024 року на Донеччині.

Академічна спільнота Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!