Підтримка від Райффайзен Банку: університет отримав спеціалізоване комп’ютерне обладнання

Кожна допомога — це великий крок до нових освітніх можливостей і наукових досягнень, що є важливим складником успішного майбутнього України.

Завдяки багаторічному партнерству з Райффайзен Банк відбувається підтримка ТНТУ у сфері освіти та інновацій.

2 жовтня університет отримав цінне обладнання для проведення освітнього процесу від Райффайзен Банку, зокрема це 10 комп’ютерів, багатофункціональний пристрій Canon i-SENSYS, програмований робот Makeblock, окуляри віртуальної реальності Meta Quest, мікрофон петличний.

Ректор ТНТУ Микола Митник висловив щиру подяку партнерам за їхню підтримку та зазначив, що дане обладнання сприятиме розвитку навчальної та наукової діяльності університету та підготовці кваліфікованих фахівців.

Безпосередньо передали техніку та зустрілися з керівництвом університету директор з роздрібного бізнесу Західного регіону Райффайзен Банк Ніна Манкевич та керівник Базового відділення (м.Тернопіль) Райффайзен Банк Ольга Табатадзе.

Наша вдячність партнерам за підтримку та співпрацю!