В підтримку українських воїнів: ТНТУ долучився до благодійного заходу у місті

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя завжди долучається до важливих благодійних заходів у місті. Цього разу студенти та працівники вишу взяли участь у благодійному концерті, приуроченому до Дня Покрови, Дня УПА, Дня захисників і захисниць України, Дня Українського козацтва та 11-ої річниці з дня заснування Козацько-десантного екологічного осередку імені Дмитра (Байди) Вишнівецького.

Благодійний концерт, який відбувся при підтримці Тернопільської обласної військової адміністрації, Тернопільської міської ради та Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, вкотре нагадав, хто вийшов і продовжує виходити на захист рідної Землі, для кого Україна важливіша власного життя.

У виконанні представників ТНТУ прозвучали вокальні номери, авторська поезія, добірка патріотичного гумору та соло на акордеоні.

Низку відзнак від міського голови Сергія Надала цього дня отримали члени університетської спільноти, які невтомно підтримують український фронт, не шкодують ні сил, ні часу, щоб забезпечити воїнів усім потрібним.