Всесвітній День ментального здоров’я: студенти ТНТУ опановували нові техніки, як підтримати себе у важкі часи

Інтерактивна зустріч «Назустріч собі» у Всесвітній день ментального здоров‘я об‘єднала студентів усіх факультетів ТНТУ.

Керівник Психологічної служби ТНТУ доц. Ірина Періг ознайомила учасників заходу з складовими психічного здоров‘я, з ресурсами Всеукраїнської програми ментального здоров’я Олени Зеленської «Ти як?», способами турботи про свій психоемоційний стан.

Інтерактивна частина включала тренінговий формат, учасники активно вступали у комунікацію, практикували навички соціальної взаємодії в командах, знайомилися з техніками зняття напруги, складали «дофамінове меню» та визначили дієві способи покращення ментального здоров‘я.

Підсумком зустрічі була теза, що «турбуватися про ментальне здоров‘я потрібно щодня»!