В університеті здійснюється акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Комп’ютерна інженерія»

У Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя здійснюється акредитаційна експертиза освітньої програми «Комп’ютерна інженерія» другого (магістерського) рівня вищої освіти галузі знань 12 «Інформаційні технології», спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія».

Експертна група працюватиме дистанційно з 28 по 30 жовтня 2024 року.

Програма роботи експертної групи.

Відповідно до розкладу роботи експертної групи під час проведення акредитаційної експертизи освітньої програми «Комп’ютерна інженерія» другого (магістерського) рівня вищої освіти галузі знань 12 «Інформаційні технології», спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія», з метою отримання додаткової інформації про освітню програму 28 жовтня 2024 року з 15.00 до 15.40 відбудеться, за допомогою онлайн-платформи Zoom, відкрита зустріч, на яку запрошуються усі охочі учасники освітнього процесу.

Відкрита зустріч: ID 6470 Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, ОП «Комп’ютерна інженерія»
Час: 28 жовтня 2024, 15:00
Доєднатися до зустрічі Zoom meeting (Ідентифікатор конференції: 829 3864 6379, Пароль: 2024)