Наші вітання

• 1 лютого Ціцюрі Ользі Володимирівні, начальнику відділу кадрів, з нагоди Дня народження!
  • 1 лютого Куцабі Миколі Миколайовичу, сторожу експлуатаційно-технічного відділу, з нагоди Ювілею!
  • 1 лютого Кульчицькому Зіновію Йосиповичу, старшому викладачу кафедри фізичного виховання і спорту, з нагоди Ювілею!
  • 7 лютого Андрійчуку Володимиру Андрійовичу, професору кафедри електричної інженерії, з нагоди Дня народження!
  • 7 лютого Курант Галині Ярославівні, начальнику планово-фінансового відділу, з нагоди Дня народження!
  • 14 лютого Кобельнику Володимиру Романовичу, завідувачу кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин, відповідальному секретарю приймальної комісії, з нагоди Дня народження!
  • 17 лютого Цвях Галині Петрівні, швейцару гуртожитку, з нагоди Ювілею!
  • 20 лютого Скоренькому Юрію Любомировичу, завідувачу кафедри фізики, з нагоди Дня народження!
  • 22 лютого Бабію Андрію Васильовичу, завідувачу кафедри технічної механіки та сільськогосподарських машин, з нагоди Дня народження!
  • 23 лютого Коковській Галині Андріївні, завідувачу діловодством організаційно-юридичного відділу, з нагоди Дня народження!
  • 26 лютого Мосію Любомиру Євгенійовичу, провідному інженеру кафедри автоматизації технологічних процесів і виробництв, з нагоди Ювілею!
  • 29 лютого Ціх Галині Володимирівні, декану факультету економіки і менеджменту, з нагоди Дня народження!

Прийміть наші щирі побажання успіхів, натхнення, здійснення мрій
і задумів, нових професійних висот, родинного тепла, здоров’я і благополуччя!