Наші вітання

• 1 травня Лупенку Анатолію Миколайовичу, професору кафедри електричної інженерії, з нагоди Ювілею!
  • 1 травня Карій Наталії Ярославівні, провідному фахівцю з інформаційної діяльності відділу у справах молоді та зв’язків з громадськістю, з нагоди Ювілею!
  • 7 травня Луціву Ігорю Володимировичу, професору кафедри конструювання верстатів, інструментів і машин, з нагоди Дня народження!
  • 9 травня Кухарській Вікторії Богданівні, доценту кафедри української та іноземних мов, з нагоди Ювілею!
  • 10 травня Митник Уляні Миколаївні, т.в.о. начальника організаційно-юридичного відділу, з нагоди Дня народження!
  • 11 травня Тофіль Ірині Григорівні, діловоду експлуатаційно-технічного відділу, з нагоди Ювілею!
  • 14 травня Турчину Василю Петровичу, охороннику відомчої охорони, з нагоди Ювілею!
  • 15 травня Курку Андрію Михайловичу, доценту кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій, з нагоди Ювілею!
  • 16 травня Крамар Галині Михайлівні, вченому секретарю вченої ради університету, доценту кафедри будівельної механіки, з нагоди Ювілею!
  • 21 травня Матуш Олені Миколаївні, прибиральниці експлуатаційно-технічного відділу, з нагоди Ювілею!
  • 22 травня Панухник Олені Віталіївні, завідувачу кафедри економіки та фінансів, з нагоди Дня народження!
  • 23 травня Кирич Наталії Богданівні, професору кафедри менеджменту та адміністрування, з нагоди Ювілею!
  • 31 травня Дмитріву Дмитру Володимировичу, завідувачу кафедри економічної кібернетики, з нагоди Дня народження!

Прийміть вітання з Днем народження!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, добра і злагоди,
невичерпної енергії і наснаги у всіх справах.
Щедрої Божої ласки, захисту і допомоги кожної миті Вам,
вашим рідним і нашій Україні!