Програми подвійних дипломів

Розвиток міжнародних спільних освітніх програм, зокрема програм подвійних дипломів, є одним з пріоритетних напрямків розвитку міжнародного співробітництва університету. Програми подвійних дипломів реалізуються з наступними університетами: Люблінською Політехнікою (Польща), Опольською Політехнікою (Польща), Гліндворським університетом (Великобританія), Міжнародною вищою школою комп’ютерних наук та інформаційних технологій (Франція), Університетом прикладних наук, м. Шмалькальден (Німеччина), Інститутом сучасної механіки Університету Блеза Паскаля UBP/CNRS/IFMA, м. Клермонт-Ферран (Франція).

Люблінська Політехніка (Польща)

Якщо Ви бажаєте навчатися на магістратурі в Університеті «Люблінська Політехніка» (Польща) та отримати два дипломи – нашого вузу та польського, за спеціальностями:

• Прикладна механіка;
  • Галузеве машинобудування;
  • Будівництво та цивільна інженерія;
  • Автомобільний транспорт;
  • Транспортні технології;
  • Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка;
  • Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології;
  • Біомедична інженерія;
  • Телекомунікації та радіотехніка;
  • Інженерія програмного забезпечення;
  • Комп’ютерні науки;
  • Комп’ютерна інженерія;
  • Системний аналіз;
  • Кібербезпека;
  • Інформаційні системи та технології;
  • Менеджмент.
Магістратура в Люблінській Політехніці (PDF, 207.3 KiB)

Опольська Політехніка (Польща)

Якщо Ви бажаєте навчатися на магістратурі в Університеті «Опольська Політехніка» (Польща) та отримати два дипломи — нашого вузу та польського, за спеціальностями:

• Автоматизація і комп’ютерно-інтегровані технології;
  • Будівництво та цивільна інженерія;
  • Економіка;
  • Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка;
  • Інформаційні системи та технології;
  • Прикладна механіка;
  • Автомобільний транспорт;
  • Маркетинг;
  • Менеджмент;
  • Галузеве машинобудування;
Магістратура в Університеті «Опольська Політехніка» (PDF, 151.4 KiB)

Університет Прикладних Наук в м. Шмалькальден (Німеччина)

Якщо Ви бажаєте навчатися на бакалавраті чи на магістратурі Університету Прикладних Наук в м. Шмалькальден (Німеччина) та отримати два дипломи — нашого вузу та німецького, за напрямками;

• «Галузеве машинобудування» (бакалавр, магістр), навчання англійською мовою
  • «Прикладна механіка» (бакалавр, магістр) навчання англійською мовою
  • «Електроінженерія» (бакалавр) навчання англійською мовою
  • «Програмна інженерія», «Комп’ютерна інженерія», «Комп’ютерні науки», «Кібербезпека» (бакалавр) навчання німецькою мовою
Бакалаврат і магістратура в Університеті Прикладних Наук в м. Шмалькальден (PDF, 185.0 KiB)

Міжнародна вища школа комп’ютерних наук та інформаційних технологій (м. Сержі, Франція)

Пропонується навчання за програмою подвійних дипломів магістрів за спеціальністю:

• «Інженерія програмного забезпечення».

Початок навчання 1 жовтня. Термін навчання 1,5 роки.

Навчання платне.

Гліндворський Університет
(м. Рексем, Великобританія)

• «Прикладна механіка».

Початок навчання 1 жовтня. Термін навчання 1 рік.

Навчання платне.

Інститут сучасної механіки Університету Блеза Паскаля (Франція)

Пропонується програма подвійних дипломів докторів філософії з Інститутом сучасної механіки Університету Блеза Паскаля UBP/CNRS/IFMA, м. Клермонт-Ферран (Франція).

Загальний порядок реєстрації та участі студента для навчання за програмою подвійних дипломів.

• до 1 жовтня подати контактні дані у відділ міжнародного співробітництва (ВМС) (у будь-який час, але як правило до 1 листопада) та ознайомитися з термінами подання документів;
  • записатися на курси вивчення іноземної мови до 1 жовтня для вступу за програмою подвійних дипломів в Центрі іноземних мов;
  • заповнити заяву з проханням про навчання за програмою подвійних дипломів у ВМС та погодити її з деканом факультету та відповідальним за академічну мобільність факультету;
  • укласти угоду про академічну мобільність у ВМС;
  • проставити апостиль у МОНУ, перекласти на мову країни навчання та завірити нотаріально переклад з апостилем документів про освітньо-кваліфікаційний рівень (наприклад для програми подвійних дипломів магістра необхідно завірити диплом і додаток бакалавра);
    (прим. — для отримання диплому та додатку до диплому бакалавра необхідно звернутися у студентський сектор навчального відділу (к. 45, корпус 2, вул. Руська, 56))
  • отримати у ВМС пакет заяв та анкет для реєстрації в університеті-партнері;
  • повідомити ВМС про реєстрацію та погодити у ВМС порядок подання оригіналів документів до університету-партнеру;
  • отримати у деканаті Витяг з обліково-екзаменаційних відомостей (Академічна довідка Transcript of records);
  • ознайомитися у ВМС з наказом про направлення на навчання за програмою подвійних дипломів;
  • вчасно здати екзаменаційну сесію та вибути до місця навчання.

За довідками відносно участі у програмах подвійних дипломів просимо звертатись у Відділ міжнародного співробітництва: м.Тернопіль, вул. Руська, 56, Корпус № 2, к.30, тел.: (0352) 51-97-29

16 травня 2023 року