Серед переможців стипендіальної програми «Завтра UA» — студент ТНТУ

Нещодавно відбувся Всеукраїнський конкурс Стипендіальної програми «Завтра.UA», який проводився в рамках стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Фонд здійснює пошук, добір та підтримку обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних закладів вищої освіти України.

Добір стипендіатів програми відбувався за результатами щорічного відкритого загальноукраїнського конкурсу. Цьогоріч участь у конкурсі взяли 341 студент із 91 українського ЗВО, серед яких студент групи МВ-31 факультету інженерії машин, споруд та технологій Денис В’юк.

Традиційно конкурс проходив у три тури:

  • у першому оцінюються супроводжуючі документи: актуальність роботи, мотиваційний лист, наукові та інші здобутки, діяльність конкурсантів у вільний від навчання час;
  • у другому турі кожну конкурсну роботу оцінювали двоє незалежних фахових експертів відповідно до затверджених Фондом критеріїв оцінювання конкурсних робіт;
  • третій тур — це оцінювання особистісного потенціалу конкурсантів, їх знань, вмінь, навичок не тільки як спеціалістів у свій галузі, але і як особистостей з широкими уявленнями та інтересами. На цьому етапі кожен студент повинен був проявити себе, як окрема особистість, спілкуючись із професійним журі, так і лідером у групі інших конкурсантів.

За результатами трьох турів переможцями конкурсу стали 54 студенти, які представляли 34 заклади вищої освіти України. Серед них — студент кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин Денис В’юк з науковою роботою «Ймовірнісно-статистичний метод оцінювання ефективності застосування твердосплавних пластинок в умовах дрібносерійного та одиничного машинобудівного виробництва». Робота була виконана під керівництвом завідувача кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин, кандидата технічних наук, доцента Володимира Крупи. У загальному рейтингу конкурсу студент ТНТУ зайняв високе шосте місце.

Переможці конкурсу впродовж року отримуватимуть щомісячну стипендію від фонду Віктора Пінчука. Крім того, для них відкриються широкі можливості для особистісного та персонального розвитку, які надає стипендіальна програма.

Щиро вітаємо талановитого студента та його наукового керівника з високим досягненням! Бажаємо і надалі проявляти себе впевнено, рішуче, сміливо та гідно представляти Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя!

Слава Україні! Слава Збройним Силам України!