Кафедра приладів і контрольно-вимірювальних систем

Завідувач кафедри:
Паламар Михайло Іванович, д.т.н., професор
Заступник завідувача кафедри:
Стрембіцький Михайло Олексійович, к.т.н., доцент

Рік створення: 1989
Адреса: м.Тернопіль, вул. Текстильна, 28, Корпус № 9 «Сатурн», к.304
Телефон внутрішній: 4052 (із зовнішніх телефонів через комутатор 51-97-00, тоді в тональному режимі набрати внутрішній номер)
E-mail: prilady@tntu.edu.ua
Веб сторінка: kaf-pv.tntu.edu.ua
Google Академія: scholar.google.com.ua/citations?hl=uk&user=103jacQAAAAJ
Статус кафедри: випускова.

Науково-педагогічний персонал:

Спеціальності:

Кафедра Приладів та контрольно-вимірювальних систем (ПВ) здійснює підготовку бакалаврів та магістрів за 2 спеціальностями із галузі знань «Електроніка, автоматизація та електронні комунікації», а саме:

• 175 «Інформаційно-вимірювальні технології»;
  • 176 «Мікро- та наносистемна техніка».

Обидві спеціальності відносяться до категорії особливої підтримки державою.

Навчання здійснюється за освітніми програмами: «мехатроніка та інтелектуальні інформаційні системи» та «мікро- та наносистемна техніка» відповідно.

Також кафедра здійснює підготовку докторів філософії за спеціальністю 175 «Інформаційно-вимірювальні технології».

Завдяки здобутим спеціальностям та ґрунтовній практичний підготовці у лабораторіях кафедри в т.ч. у науково-дослідній лабораторії «Інформаційні технології та інтелектуальні системи» (НДЛ ІТІС) що діє при кафедрі випускники мають широкі можливості у виборі працевлаштування, зокрема вони можуть працювати на посадах:

• інженера-розробника комп’ютеризованих інформаційно-вимірювальних систем та комплексів, електронних приладів, в т.ч. у сфері інтернету речей, розумних будинків, мехатронних систем, робототехніки і т.п.;
  • інженера-метролога на різних підприємствах від легкої, харчової промисловості до машинобудівної та військової галузі, фахівця із стандартизації та метрології;
  • фахівця з інформаційних технологій, розробника апаратно орієнтованого програмного забезпечення, тестувальника програмно-апаратних засобів (QA);
  • фахівця з обслуговування інженерно-технічних засобів інформаційно-вимірювальних систем, обслуговування контрольно-вимірювальних приладів і апаратури (КВП), впровадження автоматизації виробництва;
  • фахівця з обслуговування систем космічного зв’язку, навігаційних систем, БПЛА, РЕБ і ін. високотехнологічних галузей.
  • обслуговування програмно-апаратних засобів, метрологічне забезпечення техніки у силових структурах (митниця, СБУ, МВС).
28 лютого 2024 року