Склад вченої ради
Тернопільського національного технічного університету
імені Івана Пулюя

Затверджено наказом ректора
№4/7-723 від 31.08.2022 року

  1. Митник Микола Мирославович – ректор університету, к.т.н., доцент.
  2. Крамар Галина Михайлівна – вчений секретар вченої ради університету, к.т.н., доцент.
  3. Вітенько Тетяна Миколаївна – проректор з міжнародного співробітництва, завідувач кафедри обладнання харчових технологій, д.т.н., професор.
  4. Дячук Степан Федорович – проректор з науково-педагогічної роботи, к.т.н., доцент.
  5. Клепчик Василь Михайлович – проректор з адміністративно-господарської роботи та будівництва.
  6. Марущак Павло Орестович – проректор з наукової роботи, д.т.н., професор.
  7. Марценко Галина Віталіївна – головний бухгалтер.
  8. Шерстюк Роман Петрович – проректор з економіки та розвитку, завідувач кафедри управління інноваційною діяльністю та сферою послуг, д.е.н., доцент.
  9. Баліцький Ігор Богданович – директор ВСП «Зборівський фаховий коледж ТНТУ».
  10. Зеленський Костянтин Васильович – директор ВСП «Гусятинський фаховий коледж ТНТУ», д.е.н., доцент.
  11. Калушка Володимир Павлович – директор ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ», к.т.н., доцент, заслужений працівник освіти України.
  12. Баран Ігор Олегович – декан факультету комп’ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії, к.т.н., доцент.
  13. Лещук Роман Ярославович – декан факультету інженерії машин, споруд та технологій, к.т.н., доцент.
  14. Ціх Галина Володимирівна – декан факультету економіки та менеджменту, к.е.н., доцент.
  15. Карташов Віталій Вікторович – в.о. декана факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії, к.т.н., доцент.
  16. Баб`як Жанна Володимирівна – завідувач кафедри української та іноземних мов, к.пед.н., доцент.
  17. Бабій Андрій Васильович – завідувач кафедри технічної механіки та с/г машин, д.т.н., доцент.
  18. Бартошевський Роман Володимирович – голова студради факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії.
  19. Боднарчук Ігор Орестович – завідувач кафедри комп‘ютерних наук, к.т.н., доцент.
  20. Вишньовський Василь Володимирович – завідувач кафедри психології, к.психол.н., доцент.
  21. Гарматюк Оксана Олегівна – голова профкому університету, к.е.н., доцент.
  22. Дарморіз Степан Ігорович – голова студради факультету інженерії машин, споруд та технологій.
  23. Дзюра Володимир Олексійович – начальник науково-дослідної частини, д.т.н., доцент.
  24. Дмитрів Дмитро Володимирович – завідувач кафедри економічної кібернетики, к.т.н., доцент.
  25. Дунець Василь Любомирович – завідувач кафедри радіотехнічних систем, к.т.н.
  26. Загородна Наталія Володимирівна – завідувач кафедри кібербезпеки, к.т.н., доцент.
  27. Кобельник Володимир Романович – завідувач кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин, к.т.н. доцент.
  28. Ковалишин Яна Іванівна – голова студради універстету.
  29. Кот Олександр Антонович – в.о. голови студради факультету економіки і менеджменту.
  30. Кривень Василь Андрійович – завідувач кафедри математичних методів в інженерії, д.ф.-м.н., професор.
  31. Криськов Андрій Анатолійович – завідувач кафедри українознавства і філософії, д.і.н., доцент.
  32. Крупка Андрій Ярославович – начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та сприяння працевлаштуванню, к.е.н, доцент.
  33. Курко Ярослав Віталійович – завідувач кафедри фізичного виховання і спорту к.м.н., доцент.
  34. Кусень Софія Юріївна – в.о. заступника голови студради університету.
  35. Ляшук Олег Леонтійович – завідувач кафедри автомобілів, д.т.н., професор.
  36. Матійчук Любомир Павлович – начальник відділу забезпечення якості освіти, к.е.н., доцент.
  37. Микитишин Андрій Григорович – завідувач кафедри комп’ютерно-інтегрованих технологій, к.т.н., доцент.
  38. Михайлишин Михайло Стахович – завідувач кафедри інформатики і математичного моделювання, к.ф.-м.н., доцент.
  39. Новицька Христина Остапівна – в.о. голови студради факультету інформаційних систем і програмної інженерії.
  40. Окіпний Ігор Богданович – завідувач кафедри інжинірингу машинобудівних технологій, голова студентського наукового товариства, к.т.н., доцент.
  41. Онисько Галина Ярославівна – директор бібліотеки.
  42. Осухівська Галина Михайлівна – завідувач кафедри комп‘ютерних систем і мереж, к.т.н., доцент.
  43. Павликівська Ольга Іванівна – професор кафедри обліку і аудиту, д.е.н., професор.
  44. Паламар Михайло Іванович – завідувач кафедри приладів і контрольно-вимірювальних систем, д.т.н., професор.
  45. Панухник Олена Віталіївна – завідувач кафедри економіки та фінансів, д.е.н., професор.
  46. Пастущин Олеся Михайлівна – голова комітету профспілки студентів університету.
  47. Петрик Михайло Романович – завідувач кафедри програмної інженерії, д.ф.-м.н., професор.
  48. Покотило Олег Степанович – завідувач кафедри харчової біотехнології та хімії, д.б.н., професор.
  49. Савків Володимир Богданович – завідувач кафедри автоматизації технологічних процесів і виробництв, к.т.н., доцент.
  50. Сороківська Олена Анатоліївна – завідувач кафедри менеджменту та адміністрування, д.е.н., професор.
  51. Скоренький Юрій Любомирович – завідувач кафедри фізики, к.ф.-м.н., доцент.
  52. Тарасенко Микола Григорович – завідувач кафедри електричної інженерії, д.т.н., професор.
  53. Ткаченко Ігор Григорович – начальник навчального відділу, к.т.н., доцент.
  54. Фалович Володимир Андрійович – завідувач кафедри промислового маркетингу, д.е.н., професор.
  55. Фуч Ольга Віталіївна – аспірантка першого року навчання.
  56. Ціцюра Ольга Володимирівна – начальник відділу кадрів;
  57. Шаблій Андрій Ігорович – в.о. заступника голови студради університету.
  58. Шелестовський Борис Григорович – завідувач кафедри вищої математики, к.ф.-м. н., доцент.
  59. Яворська Євгенія Богданівна – завідувач кафедри біотехнічних систем, к.т.н., доцент.
  60. Ясній Володимир Петрович – завідувач кафедри будівельної механіки, д.т.н., доцент.
6 вересня 2022 року